Použití

Rekuperator s ovladacem

Vybrané námi realizované projekty si můžete prohlédnout v sekci Naše projekty.

duvody

Jedna z klíčových vlastností rekuperátorů je jejich schopnost odvádět přebytečnou vlhost z místnosti. Pro více informaci o vlhkosti jako takové a vlivu rekuperátoru na ní si můžete stáhnout následující report Vlhkost.

Rekuperatory ve tride

Rekuperátory Prana mají širokou škálu využití, od jednotlivých místností, až po centrální ventilační jednotky průmyslových areálů. Výběr toho správného typu závisí od rozlohy odvětrávané plochy, úrovně potřebné automatizace a kontroly i intenzitou větrání, která se odvíjí od charakteru stavby a způsobu použití budovy.

Rekuperace schema vymeny vzduchu

Pokud je teplota přiváděného vzduchu nižší než uvnitř, ventilace je zajištěna výtlakem.

Příváděný vzduch s nižší teplotou v místnosti klesá a tím vytlačuje teplejší vnitřní vzduch do vyšších úrovní, které jsou pracovní zónou odvodných kanálů rekuperátoru.

Pouziti v ruznych budovach

 

Specialitou rekuperačních jednotek Prana je také možnost instalace do skla. Takto lze využít výhody rekuperace i v budovách, ve kterých by klasická instalace do zdiva mohla být problematická. 

sklo1

sklo2

sklo3

Více podrobných informací o Praně naleznete v sekci Ke Stažení

Pokud si nejste jistí, zda je pro vás Prana to pravé, neváhejte nás zkontaktovat na 

+420 733 262 262 nebo info@pranacz.cz

dokumentace

 

Příklady dalších aplikací Prana rekuperátorů kolem světa můžete najít v následující galerii.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.