Doprava

Doprava rekuperátorů objednaných přes náš eshop stojí od 360 Kč po celé České republice v závislosti od velikosti objednávky a zvolené délky rekuperačních jednotek. Na Slovensko doprava stojí od 14 EUR. Do jiných zemí EU po domluvě.
Dopravu zajišťuje Česká pošta, PPL nebo jiná kurýrní služba. Specifická služba bude upřesněna individuálně po odeslání objednávky včetně doby dodání, která je v řádu dnů - typicky dva pracovní dny od připsání platby na účet. Rekuperátory si také můžete vyzvednout po předchozí domluvě v Praze, nebo na Mělníku. Při osobním odběru je možné platit v hotovosti pouze při koupi rekuperačních jednotek základní, neupravené délky (tedy 100cm). Pokud je potřeba měnit délku jednotky na přání, je nutné platit dopředu převodem na účet.

Osobní vyzvednutí nebo vyzkoušení jednotek je možné v našem novém showroomu na Mělníku na adrese Tyršova 3340, 276 01, Mělník.

Platba dopředu převodem je zdarma, za dobírku je účtován poplatek 270 Kč pro větší objednávky. V případě objednávky pouze příslušenství menší hodnoty je tento poplatek 160 Kč a doprava u takových objednávek stojí 210Kč.
V případě zakoupení rekuperátorů včetně jejich montáže vám je přiveze instalaterský tým. 

delivery